Monitoring lotniczy dronem

Monitoring lotniczy dronem to inaczej realizacja transmisji video na żywo, lub rejestracja video. Odbywa się to przy udziale zintegrowanej ze statkiem bezzałogowym kamery o wysokiej rozdzielczości. Opracowywany w ten sposób materiał nadaje się do bezpośredniego wykorzystania. Długość lotu profesjonalnego drona pozwala na zarejestrowanie długiego zapisu, co jest szczególnie ważne przy dużych obiektach kubaturowych, a przede wszystkim przemysłowych,  infrastrukturalnych.

oferta IWING

Wykonujemy profesjonalne nagrania HD z pułapu lotniczego. Posiadamy profesjonalną głowicę stabilizującą wyposażoną w najwyższej jakości kamerę 4K/HD z matrycą firmy SONY.

Monitoring lotniczy – zastosowania

Zapisy monitoringu lotniczego znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach i specjalizacjach. Mogą służyć, do takich zastosowań, jak:

  • ocena stanu obiektów przemysłowych – np. słupy linii wysokiego napięcia, słupy linii średniego napięcia , stacje transformatorowe, kominy, chłodnie kominowe itp.
  • przygotowanie dokumentacji do celów projektowych.
  • monitoring wysypisk śmieci
  • monitoring składów, magazynów, bocznic kolejowych
  • monitoring wyrobisk i kopalni odkrywkowych

Doświadczenie IWING

Jesteśmy firmą specjalizującą się w profesjonalnych usługach dronami dla przemysłu, budownictwa i administracji. Tego typu zlecenia realizujemy od przeszło 8 lat. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania i przedstawimy referencje.

Napisz do nas!

2 + 5 = ?